پشتیبانی و مانع‌زدایی تولید در تنها بازار تخصصی برنج ایران

 

پشتیبانی و مانع زدایی تولید در تنها بازار تخصصی برنج ایران

در ایران سهم قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی به بخش کشاورزی اختصاص داد همانطور که کشاورزی یکی از ارکان اصلی در اقتصاد هر کشوری است. برنج از مهمترین محصولات کشاورزی ایران است که از قضا، به لحاظ کیفی در سطح بالایی در مقایسه با محصولات سایر کشورها دارد. هر زمان نام «برنج ایرانی» را می‌شنویم، کیفیت نیز به ذهن ما متبادر می شود. اما آیا فعالان صنعت برنج آن طور که شایسته است توانسته اند از چرخه تولید و توزیع برنج سهم داشته باشند ؟ به نظر می رسد سالهاست که فقدان یک بازار تخصصی برای برنج در ایران احساس می شود، بازاری که درسالهای گذشته با راه اندازی اش در صنایع دیگر نظیر صنعت فرش ماشینی، رونقی را در این صنعت ایجاد کرد. حالا باید خوشحال باشیم که در بهار ۱۴۰۰ تنها بازار تخصصی برنج در مجتمع تجاری تک سنتر با نام « بازار برنج ایران » راه اندازی شده است.

محل قرارگیری بازار برنج ایران

بازار برنج ایران ، در نقطه ای استراتژیک از شهر تهران واقع شده، قرار گرفتن این بازار در نزدیکی بازار اصلی شهر تهران و در نزدیکی میدان شوش و خارج از محدوده های ترافیکی شهر تهران و در نزدیکی ایستگاه مترو بعثت، امکان دسترسی همزمان به خریداران عمده نظیر بنکداران، رستوران ها و خریداران سازمانی را از یک سو و دسترسی به مصرف کنندگان نهایی را از سوی دیگر فراهم آورده است.

امکانات زیرساختی مجتمع تجاری تک سنتر: بازار برنج ایران

۸۰۰۰ متر زیربنای مفید در ۳ طبقه که اختصاصاً برای فروشگاه های برنج و برخی دیگر کالاهای اساسی صنایع غذایی طراحی شده است، همه شرایط را برای فروش بهتر و حذف واسطه های مخرب از چرخه تولید و توزیع برنج را فراهم آورده است.

امکانات حمل بار و انبارهای استاندارد نگهداری محصولات، از دیگر ویژگی‌های بارز در تنها مجتمع تخصصی فروش برنج در ایران است.

بازار تخصصی فروش برنج

بهره‌مندی از امکانات مدرن تنها به امکانات عمرانی و ساختمانی محدود نشده است، بلکه مدیریت منسجم در بازار برنج ایران کارِ بهره‌برداری و ایجاد رونق در بازار برنج را همچون برخی از مجتمع‌های تجاری تخصصی دیگر بر عهده دارد، به گونه‌ای که اطلاع رسانی عمومی و تبلیغات گسترده، منجر به ورود طیف وسیعی از مردم به این بازار خواهد شد. فروشگاه اینترنتی تک سنتر نیز به طور اختصاصی در اختیار صاحبان کسب و کار مستقر در این مجتمع قرار میگیرد که با تبلیغات گسترده محصولات این بازار را به در فضای اینترنت معرفی و به فروش خواهد رساند و کانال فروش فروشگاه های مستقر در بازار برنج را در فضای آنلاین نیز توسعه خواهد داد.

در حقیقت همانطور که بیان شد: “بازار برنج ایران اولین مرکز عمده فروشی و خرده فروشی برنج و انواع کالای اساسی در کشور می‌باشد.”

شرایط استقرار در بازار برنج ایران

واحدهای مجتمع تجاری تک سنتر از ابتدای سال ۱۴۰۰ در حال واگذاری به صاحبان کسب و کارهای فعال در حوزه برنج و کالاهای اساسی در صنعت غذا است و صاحبان کسب و کار می‌توانند از فرصت باقی‌مانده برای حضور در این مرکز تخصصی و بهره‌مندی از فرصت‌های ویژه این بازار استفاده کنند. علاقه‌مندان علاوه بر وب‌سایت www.takcenter.ir می‌توانند از طریق شماره‌های ۰۹۱۲۰۳۰۳۱۷۸ (تماس تلفنی یا واتس اپ) و همچنین تلفن واحد لیزینگ مجتمع تک سنتر ۰۲۱۳۳۸۹۷۳۰۰ الی ۵ استفاده کنند.

همراه اول