آخرین اخبار
مرغ

لغو ممنوعیت صادرات گوشت مرغ و احشاء آن

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان از لغو ممنوعیت صادرات گوشت مرغ و احشاء آن به صورت سرد، گرم و منجمد خبر داد.
واحد تولیدی
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان :

توسعه ۵۴ واحد تولیدی اجرا شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از اجرای طرح توسعه در ۵۴ واحد تولیدی استان با بیش از ۴۴ هزار و ۷۴۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای بیش از ۲ هزار و ۸۳۰ نفر شغل خبر داد.
شناورسازی

پرداخت تسهیلات به واحد‌های شناورسازی هرمزگان

معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان از اعطای تسهیلات به فعالان واحد‌های شناور سازی برای اولین بار در استان خبر داد.
نمایشگاه

افتتاح اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز هرمزگان

اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز هرمزگان در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و برخی از مدیران و مسئولین افتتاح شد.
واحدهای صنعتی هرمزگان
رئیس سازمان صمت هرمزگان اعلام‌کرد

راه اندازی ۳۹ واحد صنعتی در ۵ ماهه سال‌جاری

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از راه اندازی ۳۹ واحد صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۹۳ هزار و ۸۷ میلیارد ریال خبر داد.
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان

تقدیر مدیرعامل سازمان حمایت از سازمان صمت هرمزگان

 مدیر‌عامل سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان از رئیس سازمان صنعت معدن تجارت هرمزگان با اعطای لوحی تقدیر کرد.
مهدی+کرباسیان

ایمیدرو زمین مورد نیاز دو کارخانه آلومینیوم را در بخش خصوصی تامین کرد

رئیس هیات عامل ایمیدرو با امضای تفاهم‌نامه‌ای زمین مورد نیاز دو کارخانه تولیدی آلومینیوم را در مناطق ویژه پارسیان ولامرد به بخش خصوصی واگذار کرد.
گمرک
مدیرکل گمرک شهیدرجایی بندرعباس اعلام کرد

ترخیص روزانه ۲۵۰۰ کانتینر کالا از گمرک شهید رجایی بندرعباس

مدیرکل گمرک شهید رجایی بندرعباس از ترخیص روزانه ۲۵۰۰ کانتینر کالا از این گمرک شامل کالاهای استراتژیک، اساسی، مواد اولیه و قطعات خودروسازی خبر داد.
هرمزگان

تعمیرات شناورهای دو مجموعه کشتیرانی و شرکت ملی نفتکش در مجتمع کشتی سازی ایزوایکو

ارائه سفارش و متمرکز شدن تعمیرات شناورهای دو مجموعه کشتیرانی و شرکت ملی نفتکش در مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در بندرعباس درکارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان به تصویب رسید.
استخراج مواد معدنی

استخراج بیش از ۳ میلیون تن مواد معدنی از معادن هرمزگان

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از استخراج بیش از ۳ میلیون تن انواع مواد معدنی از معادن هرمزگان در ۴ماهه نخست امسال خبر داد.
تبلیغات