آشنایی با متراژ دقیق، تعداد واحدها و ویژگی‌های مؤثر در پیش‌فروش آپارتمان‌های شهرک شهید خرازی چیتگر

اگر از علاقه‌مندان به پروژه شهید خرازی سپاه هستید و قصد پیش‌خرید واحد‌های این پروژه را دارید در این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل‌تری در خصوص متراژ دقیق، تعداد واحد‌ها و ویژگی‌های مؤثر در پیش‌فروش آپارتمان‌های شهرک شهید خرازی چیتگر به‌دست آورید.

آشنایی با پروژه شهید خرازی سپاه در منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ یکی از مناطق منحصربه‌فرد و ایده‌آل تهران است که به‌دلیل قرارگیری در یک موقعیت جغرافیایی مناسب، ارزش واحد‌های مسکونی در این منطقه بسیار بالاست! فرقی نمی‌کند که سرمایه‌گذار هستید و یا به‌دنبال محیطی آرام برای ادامه سکونت خود به همراه خانواده می‌گردید! پروژه‌های شهرک خرازی سپاه، مناسب‌ترین و ایده‌آل‌ترین پروژه‌های موجود در منطقه ۲۲ تهران هستند.

دسترسی برج‌های پروژه شهید خرازی در منطقه ۲۲

یکی از مزایای خرید و پیش‌فروش آپارتمان‌های شهرک شهید خرازی چیتگر محل قرارگیری این پروژه است! از مهم‌ترین ویژگی‌های این پروژه می‌توان به ویوی بسیار زیبای دریاچه چیتگر، دسترسی به اتوبان‌های حکیم و خرازی، مجموعه بزرگ ایران مال، مجموعه ورزشی آزادی و … اشاره نمود.

آشنایی با متراژ دقیق، تعداد واحد‌ها در پروژه خرازی

همان‌طور که اشاره نمودیم پروژه شهید خرازی یکی از پروژه‌های عظیم در منطقه ۲۲ تهران است که در حال حاضر در زمینی به وسعت ۳۸٫۵ هکتار مربع قرار دارد و تعاونی‌های مختلف سپاه در حال ساخت و پیشروی برج‌ها در این منطقه هستند.

به‌دلیل وسعت و عظمت این پروژه در حال حاضر ۵ تعاونی به نام‌های تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی، تعاونی مسکن سپاه حضرت رسول (ص)، تعاونی مسکن هوا فضا، تعاونی مسکن نیروی زمینی و تعاونی مسکن ستاد کل تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام از آن‌ها وظیفه ساخت تعداد متنوع و مختلفی از واحد‌های این پروژه را بر عهده دارند. به‌صورت کلی تعداد واحد‌هایی که هر تعاونی در حال ساخت آن‌ها است، به شرح زیر می‌باشد:

  • تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی: ۲۳۷۶ واحد
  • تعاونی مسکن سپاه حضرت رسول(ص): ۱۱۸۰ واحد
  • تعاونی مسکن هوا فضا: ۸۱۲ واحد
  • تعاونی مسکن نیروی زمینی: ۷۰۰ واحد
  • تعاونی مسکن ستاد کل: ۴۶۴ واحد

نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، این است که در این شهرک حدوداً ۴۴ بلوک وجود دارد که در پلن‌های A B C نام‌گذاری شده‌اند.

زمان تحویل واحد‌های این پروژه درست چه زمانی است؟

به دلیل تعددد تعاونی‌های شرکت‌کننده در این پروژه ساختمانی عموماً زمان درستی نمی‌توان از تحویل پروژه‌ها در نظر گرفت چراکه به دلایل مختلف ممکن است برخی از تعاونی‌ها با سرعت بالاتری کار کنند! از این‌رو زمان تخمینی تحویل پروژه‌ها به نیمه دوم سال ۱۴۰۰ بر می‌گردد.

چطور می‌توانیم اخبار و اطلاعات مرتبط با این پروژه را دنبال کنیم؟

شیوه کار بسیار ساده است، می‌توانید به سایت دیار ۲۲ مراجعه کنید و در صورت برقراری ارتباط با یکی از اپراتور‌های این مجموعه اطلاعات کاملی در خصوص این پروژه به دست آورید.

همراه اول