درخشش آوین شیمی پلاست در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور

درخشش آوین شیمی پلاست در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور

چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور کشور توسط سازمان غذا و دارو با هدف اصلی ارتقای سطح بهداشت و سلامت در تولیدات و خدمات صنایع سلامت محور کشور برگزار شد. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی از حامیان این دوره از جشنواره که اختتامیه آن در ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، بودند. در این جشنواره که با حضور فعالان برتر صنایع کشور در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، شرکت آوین شیمی پلاست موفق به دریافت تندیس بلورین این جشنوار شد.

این جشنواره با هدف پایش، ارزیابی، رتبه بندی و اعتبار بخشی و تشویق گروه‌های برتر و سازمان‌های متعهد به سلامت مصرف کننده برگزار می‌شود. همچنین در این جشنواره آخرین دستاوردهای سلامت محور در صنعت معرفی می‌گردد. از دیگر هدف‌های این جشنواره ارتقای سطح آگاهی سازمان‌ها، کارگروه‌های تخصصی و تولید کنندگان، برای افزایش سطح سلامت در صنعت کشور است.

آوین شیمی پلاست هفت سال است که به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان پوکه‌ها و بسته بندی‌های صنایع بهداشتی و آرایشی فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون علاوه بر ادامه فعالیت‌های خود، با چند برند بهداشتی، اسباب بازی و آموزشی کودکان مانند زیبت و جیمینو به صورت مستقیم جهت رساندن محصولات با کیفیت و سلامت در بازار فعالیت می‌کند.

برندهای آوین شیمی پلاست

شرکت آوین شیمی پلاست در حال حاضر دارای ۹ برند بهداشتی، مواد غذایی ویژه کودکان، اسباب بازی و محصولات آموزشی کودکان و منسوجات و لوازم مصرفی خانه و آشپزخانه است. برندهای جیمینو، فرینو و ماسک ویژه کودکان، برند زیبت مختص منسوجات و لوازم مصرفی خانه و آشپزخانه و برندهای نینورتا، تولون، ویهان، برندوکس و فدک، بهداشتی هستند.

در بین این برندها جیمینو و زیبت در حال حاضر طیف گسترده‌تری از محصولات را به خود اختصاص داده‌اند و شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این برندها به پیج اینستاگرام این برندها @giminotoys ,و @zibet.ir وبسایت‌های آن‌ها مانند www.gimino.ir وwww.zibet.ir مراجعه کنید.

همراه اول