آموزش رمزارز و استراتژی معامله کردن

قبل از این‌که اقدام به خرید هرگونه ارز دیجیتالی کنید همان‌طور که می‌دانید بهتر است منابعی را در خصوص آموزش رمزارز و آموزش ارز دیجیتال به دست آورید تا به‌راحتی بتوانید وارد این حوزه شوید. از دیگر مواردی که اهمیت بسیاری در استراتژی معامله‌کردن شما دارد، شناخت و نوع ترید کردن است. این موضوع به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به مدت زمان ورود شما به این حوزه اشاره کرد. این‌که چه مدت زمانی است شما با بازارهای مالی و تجاری آشنا شده‌اید و این‌که چه میزان شناخت درباره شیوه تجزیه و تحلیل بازارهای مالی دارید. تمامی این موارد به شما برای رسیدن به یک سود مطمئن کمک زیادی می‌کند. آرن کریپتو بهترین منبع برای شناخت انواع استراتژی‌های معامله است. در ادامه نیز به‌صورت مختصر شما را با برخی از این استراتژی‌ها آشنا می‌کنیم.

  • اسکالپرها از فعال‌ترین تریدرهای رمزارزها مخصوصاً بیت کوین‌ها هستند که روزانه معاملات کوچکی را با سودهای کم انجام می‌دهند.
  • معامله‌گران روزانه با کمک‌گرفتن از حرکت‌های کوتاه بازار در مدت ۲۴ ساعت وارد بازار می‌شوند و بعد از انجام معامله از بازار خارج می‌شوند.
  • معامله با کمک نوسانات از دیگر تکنیک‌های مهم در معامله‌کردن است. این نوع معامله با کمک تجزیه و تحلیل فنی بازار انجام می‌شود.
  • معامله‌گر منفعل نیز از دیگر استراتژی‌های ترید کردن است در این نوع معامله باید بر روی سود بلند مدت تمرکز داشت.

آگاهی داشتن کامل نسبت به سود و زیان معامله

همان‌طور که در مبحث آموزش رمزارز مطالعه کردید برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین‌ها از بی‌ثبات‌ترین رمز ارزها هستند به همین دلیل داشتن یک برنامه مشخص برای ترید کردن آن‌ها اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می‌تواند شما را نسبت به سود و زیانی که دریافت می‌کنید، مطلع کند. قبل از این‌که وارد بازار مالی برای معامله‌کردن شوید، ابتدا در نظر بگیرید در چه سطحی از معامله راضی خواهید بود و چه میزان زیانی را دریافت خواهید کرد. بهتر است قبل از انجام هر کاری هدف‌های خود را مشخص کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا با نظم بهتری فعالیت خود را ادامه دهید در نتیجه ریسک ضرر دیدن شما به حداقل می‌رسد.

 

آموزش رمزارز

اهرم معامله را دستور عمل کار خود قرار دهید.

استفاده از اهرم‌های مختلف در هنگام معامله‌کردن این امکان را به شما می‌دهد تا سهم بیشتری در یک معامله نسبت به سرمایه واقعی خود داشته باشید. شاید تصور کنید هر چه میزان سرمایه خود را افزایش دهید، سود بیشتری دریافت خواهید کرد اما اگر کوچک‌ترین اشتباهی صورت بگیرد، می‌تواند این مسئله ضررهای زیادی را به شما وارد کند. برای این‌که بتوانید یک معامله خوب انجام دهید نیاز به یادگیری دارید، آرن کریپتو بهترین منبع برای آموزش رمزارز و آموزش ارز دیجیتال است که به شما کمک می‌کند بدون کمترین مشکلی معاملات خود را به تنهایی انجام دهید. هم‌چنین در صورتی‌که در بیت کوین قصد معامله‌کردن را دارید بهتر است بیشتر احتیاط کنید، چرا که استفاده از اهرم‌های معادله می‌توانند به ضرر شما تمام شود. معامله‌کردن در بازارهای بیت کوین نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد پس در صورتی‌که مطمئن نیستید از اهرم‌های مالی استفاده نکنید.

همراه اول