آریا سهند تبریز به یکی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می شود

فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از گروه صنعتی آریا سهند تبریز:

آریا سهند تبریز به یکی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می‌شود

فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از کارخانه‌های گروه صنعتی آریا سهند تبریز و گسترش فولاد حامد، گفت: آریا سهند تبریز به عنوان تولیدکننده محصولات با کیفیت در حوزه فولاد، شناخته شده است و به‌زودی برند این شرکت به یکی از برندهای مطرح فولاد کشور تبدیل می‌شود.

در آغازین روزهای سال که توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نامگذاری شده است؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم ضمن حضور در مجموعه کارخانجات آریا سهند تبریز و گسترش فولاد حامد با تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر مدیریت و پرسنل این گروه‌های صنعتی در زمینه افزایش تولید، گفت: افتخار می‌کنم که یک مجموعه تولیدی تنها با اتکا بر توانمندی‌های خود و بدون وابستگی و نیاز به حمایت سایرین به این درجه از بالندگی در حوزه صنعت، تولید، فروش و بازرگانی رسیده است.

وی افزود: شاهد این هستیم که عرق ملی، عرق دینی و ایمان به شعار «ما می‌توانیم» در یک گروه صنعتی و واحد تولیدی عملیاتی شده است و نتیجه درخشانی را به بار آورده است.

فرمانده سپاه عاشورا اشاره کرد: مقام معظم رهبری تأکید دارند که چاره رفع مشکلات کشور، عدم وابستگی به خارج، روی پای خود ایستادن و تکیه بر توان داخلی است؛ موضوعی که در این واحد صنعتی به خوبی عملیاتی شده است.

سردار خرم افزود: گروه صنعتی آریا سهند تبریز و گسترش فولاد حامد و برند این شرکت بدون شک یکی از برندهای مطرح کشور در حوزه فولاد خواهد شد و مطمئنم که سایر شرکت‌ها نیز از این واحد صنعتی و تولیدی به عنوان الگویی برای خود استفاده خواهند کرد.

فرمانده سپاه عاشورا عنوان کرد: امروزه تولید رمز مبارزه با معضلات اجتماعی و فرهنگی در کشور است و افزایش تولید باعث افزایش رفاه در جامعه و افزایش اشتغال می‌شود.

آریا سهند تبریز، تولیدکننده انواع لوله، پروفیل و قوطی فولادی

گروه صنعتی آریا سهند تبریز، در مساحتی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی آخولا به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به هلدینگ حمل‌کاری در سال ۱۳۹۵ با بهره‌گیری از توان فنی و علمی کارشناسان داخلی و با هدف تولید انواع لوله‌، پروفیل و قوطی و هم‌چنین تولید انواع لوله‌های استیل آغاز به‌کار کرده است. امکان ایجاد این کارخانه پس از چند دهه فعالیت در حوزه صادرات و واردات انواع آهن‌آلات و ورق فلزی و ساخت سوله و سازه‌های آهنی عظیمِ کارخانه‌های متعدد در ایران فراهم شده است.

ظرفیت تولید ماهیانه کارخانه معادل ۶۰۰۰ تن در ماه است که در فازهای پیش‌رو تا ۱۲۰۰۰ تن قابل افزایش خواهد بود. با دستیابی به این سقف تولید بیش از ۱۲۰۰۰۰ تن در سال در این کارخانه محصول تولید خواهد شد که در نوع خود عدد بی‌نظیری است.

تولید باکیفیت انواع لوله، پروفیل و قوطی فولادی در داخل کشور باعث خواهد شد تا صنعتگران داخلی با اطمینان از کیفیت محصولات تولید داخل درصدد رقابت با تولیدکنندگان خارجی برآیند. آریا سهند تبریز هم اکنون با تأمین مواد لازم برای تولید محصولات مرغوب در صنایع مبل‌سازی،کابینت‌سازی، ساختمان و تجهیزات تزیینی هم‌چون لوستر و ابزارهای دکوراتیو داخلی باعث شده است که نیاز به خرید مواد اولیه خارجی در تولیدکننده‌های ایرانی به حداقل برسد.

گروه صنعتی آریا سهند تبریز علاوه بر اشتغال‌زایی و تولید محصول با کیفیت مورد نیاز بازار در داخل کشور، موفق شده است بر توانمندی تولیدکنندگان داخلی در بسیاری از زمینه‌های صنعت کشورمان بیفزاید و از واردات بی‌رویه‌ی محصول نهایی نیز بکاهد که ارزش افزوده این کار قابل محاسبه و ارزش گذاری نیست. آن‌چه محصولات این مجموعه را با دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند، بهره‌گیری از مواد اولیه مرغوب، فضای فیزیکی متناسب، تجهیزات مدرن، دقیق و پیشرفته و به‌کارگیری نیروی متخصص، جوان و کارآمد است.

این کارخانه در فاز اول خود با بکارگیری بیش از ۱۲۰ نفر نیروی انسانی کارآمد و متخصص، سهم قابل توجهی در اشتغال‌زایی داشته و با بهره‌برداری از فاز‌های توسعه‌ای خود تعداد نیروی انسانی در بخش‌های اداری و فنی را به بیش از ۳۰۰ نفر خواهد رساند. فاز توسعه‌ای این هلدینگ با برند گسترش فولاد حامد ظرف ماه‌های آتی افتتاح می‌شود.

آریا سهند تبریز در طول مدت فعالیت خود علاوه بر توجه به نیاز بازارهای داخلی، تلاش در جهت صادرات و تأمین نیاز بازار کشورهای همسایه را در دستور کار قرار داده است.

فعالان حوزه فولاد و علاقمندان به همکاری با این گروه صنعتی می‌توانند از طریق سایت رسمی گروه صنعتی آریا سهند تبریز و یا شماره تلفن‌های ۰۴۱۳۳۱۰۸۰۰۰ با این گروه صنعتی در ارتباط باشند.

همراه اول